Ipari felületkezelő berendezések
Festőfülkék
Szórástechnika
Tüzeléstechnika

Területi képviselőt – műszaki tanácsadót keresünk

Munkavégzés helye:

  • Országos

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása és új ügyfelek felkutatása (fém- és acél szerkezet gyártók, egyedi gép gyártók, festőüzemek, stb.)

  • Hosszú távú vevőkapcsolatok kiépítése és bővítése

  • Festékek és szórástechnikai termékek értékesítése

  • Alkalmazástechnikai tanácsadás

  • Piaci információk gyűjtése

Elvárások:

  • Legalább 3 év értékesítési gyakorlat ipari gyártó vállalatok körében

  • Jó műszaki érzék

  • Utazási hajlandóság az egész ország területén

  • Önálló, vevőorientált munkavégzés

  • Alapos piacismeret, kialakult kapcsolatrendszer

  • Határozott fellépés, jó kommunikációs képességek

  • B kategóriás jogosítvány

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Budapesti vagy környékbeli lakóhely

  • Legalább középiskolai végzettség

  • Angol nyelvismeret előny, de nem szükséges

Előnyök:

  • Ipari festék, illetve szórástechnikai értékesítési tapasztalat

Juttatások:

  • Főállású, bejelentett munkaviszony

  • Alapbér + jutalék

  • Gépjármű

A jelentkezés módja:

E-mailben, önéletrajzzal – telefonon Csányi Zoltánnál

E-mail: cszoltan(kukac)dewa.hu

Telefon: 06305433838

További információk: DEWA Zrt.
2040 Budaörs Gyár u. 2. 23/889-770 23/889-780 e-mail: dewa [kukac] dewa.hu
5600 Békéscsaba, Gyulai út, Városi Sportcsarnok. Tel.: 66/546-500, e-mail: dewabcs [kukac] dewa.hu

RG Stúdió logo  Webdesign: rgstudio.hu Webmaster: webmaster [kukac] rgstudio.hu