Ipari felületkezelő berendezések
Festőfülkék
Szórástechnika
Tüzeléstechnika

Munkavégzés helye:

  • Országos

Feladatok:

  • tüzelőberendezések üzembe helyezése gáz és elektromos oldalról, javítása;

  • tüzelési rendszerek karbantartása;

  • a karbantartásokhoz, javításokhoz kapcsolódó dokumentáció, jegyzőkönyv elkészítése;

  • munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi és minőségbiztosítási szabályok betartása.

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség;

  • elektromos, gáz-, és tüzelőberendezés szerelői végzettség;

  • arcképes gázszerelő igazolvány;

  • felülvizsgálati jogosultság;

  • regisztrált gázszerelő;

  • pályakezdő, előny: min. 1-3 éves hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat;

  • önállóság, precizitás;

Juttatások:

  • Főállású, bejelentett munkaviszony

  • Alapbér + jutalék

  • Gépjármű

A jelentkezés módja:

E-mailben, önéletrajzzal – telefonon Vörös Nándornál

E-mail: voros.nandor(kukac)dewa.hu

Telefon: 0623889776

További információk: DEWA Zrt.
2040 Budaörs Gyár u. 2. 23/889-770 23/889-780 e-mail: dewa [kukac] dewa.hu
5600 Békéscsaba, Gyulai út, Városi Sportcsarnok. Tel.: 66/546-500, e-mail: dewabcs [kukac] dewa.hu

RG Stúdió logo  Webdesign: rgstudio.hu Webmaster: webmaster [kukac] rgstudio.hu